aboutus

Shenzhen MingYan Technology Co., Ltd

Shenzhen MingYan Technology Co., Ltd Shenzhen MingYan Technology Co., Ltd Shenzhen MingYan Technology Co., Ltd Shenzhen MingYan Technology Co., Ltd Shenzhen MingYan Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Na calym swiecie
marki: MingYan
Ilość pracowników: 30~50
Rok założenia: 2011
pc Export: 60% - 70%
O nas
Wprowadzenie

Shenzhen MingYan Technology Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem wyposażenia linii produkcyjnej SMT zlokalizowanym w Shenzhen od 2011 roku. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie maszyn i możemy również wykonać niestandardowe niestandardowe maszyny i części maszyn, aby spełnić wymagania naszych klientów ..

 

Nasze 2-głowicowe i 4-głowicowe stacjonarne maszyny SMT typu pick and place są przeznaczone dla większości małych i średnich organizacji zajmujących się badaniami i rozwojem SMT, lampami LED, kartami kierowców lub innymi podobnymi typami obiektów produkcyjnych.Nasze 6 głowic, 8 głowic i 12 głowic pionowych standardowych szybkich maszyn SMT jest przeznaczone do dużych fabryk produkcyjnych.Zapewniamy kompleksowe rozwiązanie SMT różnym klientom.

 

Zależy nam, aby pozostać na bieżąco, aby studiować z najnowszą technologią SMT, jesteśmy przekonani, że możemy tworzyć produkty o wyższej jakości.Obsługa posprzedażowa jest dla nas najważniejsza, nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub nowe pomysły.

Historia

W 2011 roku zdaliśmy sobie sprawę, że nasze produkty mają dobrą okazję do zmierzenia się z rynkiem międzynarodowym, ponieważ opinie naszych maszyn są bardzo dobre w Chinach.Zaczęliśmy więc naszą międzynarodową działalność i założyliśmy fabrykę w Shenzhen.

 

W 2012 roku firma opracowała technologię SMT i zbadała maszynę typu pick and place na biurku w oparciu o nasze bogate doświadczenie w dziedzinie maszyn.Innowacja jest naszym rdzeniem i będziemy nadal pracować nad tworzeniem większej liczby produktów.

 

W 2014 roku zbadaliśmy maszynę typu pick and place z systemem identyfikacji wizualnej CHMT48V, który jest wiodącą technologią w małych biurowych P&P w Chinach.Spełnimy, a nawet przekroczymy wszystkie wymagania, o które prosiłby nasz klient.

 

Teraz mamy wielu użytkowników na całym świecie, więc mamy pewność, że stworzymy więcej produktów wysokiej jakości.

Usługa

 

Standardowa usługa pakietowa:


Pakiet naszego P & Ps jest standardowym drewnianym opakowaniem eksportowym, aby uniknąć uszkodzeń podczas transportu.

 

Usługi transportowe:
 

1. Wysyłka ekspresową przesyłką TNT / DHL / FeDex od drzwi do drzwi.

W przypadku paczki poniżej 200 kg można użyć TNT, DHL, Fedex lub innej firmy ekspresowej, jest to usługa od drzwi do drzwi, dostawa zwykle zajmuje 5-8 dni.Należy pamiętać, że należności celne przywozowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru ani koszty wysyłki.Te opłaty są odpowiedzialnością kupującego.

 

2. Wysyłka drogą lotniczą / morską.

W przypadku dużych ilości, powyżej 500 kg, można skorzystać z dostawy drogą lotniczą lub morską.

          FCA: Wyślemy towar do magazynu w chinach, o który poprosi kupujący, firma lotnicza pomoże zorganizować międzynarodowy lot w celu wysłania towarów do twojego miejsca.Opłata za wysyłkę lotniczą jest odpowiedzialnością kupującego.

          CIF: Oznacza to wysyłanie towarów do najbliższego portu morskiego kupujących drogą morską, około 18 ~ 40 dni czasu wysyłki, nie ma informacji o śledzeniu, kupujący musi dokonać odprawy celnej lokalnie i zapłacić podatek celny, możesz użyć agenta do zrobienia wszystkich lokalnych rzeczy i dostarcz towar na swoje miejsce.

          KIESZONKA NA ZEGAREK: Oznacza to, że możesz zorganizować firmę spedycyjną, wyślemy towar do portu morskiego w Chinach zgodnie z Twoim powiadomieniem, a my zrobimy wszystkie lokalne rzeczy w Chinach.Po opuszczeniu portu w Chinach inne opłaty są odpowiedzialnością kupującego.

 

3. Wysyłka do Rosji.

Wyślemy towar samolotem, kupujący nie musi płacić żadnych podatków, najpierw wyślemy towar do Moskwy, nadawca dokona całej odprawy celnej, nadawca zapłaci podatki z góry.Po przybyciu towarów do moskwy, rosyjska lokalna ekspresowa dostawa towarów do twojego miejsca.Więc kupujący nie musi się martwić problemem podatkowym.

Czas wysyłki to około 18 ~ 35 dni roboczych!Ma szczegółowy numer śledzenia i informacje o śledzeniu.

Witryna śledząca: https://www.17track.net/ru

 

4. Odbiór bezpośrednio z naszej fabryki.

           Możesz użyć własnego agenta wysyłkowego lub konta DHL / TNT / Fedex.Możesz zorganizować ich odbiór bezpośrednio z naszej fabryki.

Lub jeśli masz spedytora w Chinach, możemy wysłać towar bezpośrednio do Twojego spedytora.Wyślemy Ci wszystkie szczegóły dotyczące pakowania z wyprzedzeniem.

 

 

Kanał YouTube: (jest tam wiele filmów szkoleniowych)

https://www.youtube.com/channel/UCKRczL5Hywx59M_2SWGJOsA/videos

 

E-mail:Adam@smtpickandplacemachines.com

Telefon / WhatsApp: 0086 135 106 75756

 

 

KOD HS: maszyna typu pick and place: 8479896200

KOD HS: piec rozpływowy: 8514109000

KOD HS: drukarka szablonowa: 7616999000

KOD HS: Akcesoria SMT: 8479909090

 

 

Gwarancja:


Cała maszyna posiada 1 rok gwarancji od momentu zakupu i dożywotniego serwisu,
wsparcie, a także długoterminowa dostawa cen fabrycznych.(Z wyjątkiem sztucznych uszkodzeń)


Zapewniamy pytania / odpowiedzi online, pomoc w rozwiązywaniu problemów i porady techniczne.Zapewnij indywidualną usługę posprzedażną.

Jeśli twoja maszyna lub część maszyny jest uszkodzona podczas transportu, zrób zdjęcia i wyślij na nasz adres e-mail, wkrótce dokonamy rozmieszczenia uszkodzonych części.

 


Każda maszyna w 100% dobrze przetestowana przed wysyłką.


Wsparcie techniczne:

Nazwisko: pan Ben Fong

E-mail: service@smtpickandplacemachines.com

 

 

Mamy profesjonalnych techników i odpowiedzialną sprzedaż, oferując usługę poczty elektronicznej od poniedziałku do niedzieli.Powinieneś otrzymać odpowiedź w ciągu 24 godzin pocztąservice@charmhigh-tech.com. Wesą gotowi rozwiązać twój problem.

Prosimy o kontakt z naszym personelem posprzedażowym w dowolnym momencie, gdy potrzebna będzie pomoc, dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w rozwiązaniu problemów.

 

 

Nasz zespół

Posiadamy własny zespół badawczo-rozwojowy z profesjonalnym zespołem zarządzającym, zespołem sprzedaży i zespołem serwisowym, którzy są zaangażowani w obsługę.

 

 

Chiny Shenzhen MingYan Technology Co., Ltd profil firmy 0

 

Chiny Shenzhen MingYan Technology Co., Ltd profil firmy 1

 

 

 

Szczegóły kontaktu